VIA preloader

Akmens virsmu kopšana

SIA „VIA” izgatavotās akmens virsmas vienmēr ir apstrādātas ar augstas kvalitātes profesionāliem impregnantiem, kuri veido neredzamu aizsargkārtu pret dažādiem sadzīves traipiem. Jums kā virsmu lietotājam nav jālauza galva par speciāliem ķīmiskiem līdzekļiem, lai uzturētu virsmu ideālā stāvoklī, ja vien SIA „VIA” pārdošanas speciālists pie virsmu iegādes vai uzstādīšanas nav informējis par speciālu kopšanu.

Ir divi traipu veidi – ķīmiskie un organiskie.

Ķīmiskie traipi, piemēram , flomāstera vai dažādu krāsu atstātās pēdas uz akmens virsmām ir sarežģīts process un to tīrīšanai nav vienotas formulas. Līdz ar to vislabākais veids būtu sazināties ar virsmas izgatavotāju, precizējot traipu un akmens veidu, lai piemeklētu īsto kopšanas līdzekli.

Kā otrs no veidiem organiskie traipi ir ēdienu un dzērienu atstāti nospiedumi, kurus mēs varam notīrīt izmantojot dažādus veikalā iegādājamus sadzīves ķīmijas līdzekļus. Un ir būtiski saprast – kurš būtu tas īstais kopšanas līdzeklis, lai ar tīrīšanas un abrazīviem līdzekļiem nenodarītu materiālam mehāniskus bojājumus.

SIA "VIA" izgatavoto virsmu ikdienas kopšanai iesakām izmantot mūsu sadarbības partneru „TRI BIO” tīrīšanas līdzekļus. Kopā esam veikuši dažādus tīrīšanas testus un pārliecinājušies par līdzekļu kvalitāti un esam pārliecināti,ka mūsu izgatavotās akmens virsmas kalpos Jums lieliski! 

Lūk, ko par virsmas kopšanu un pieejamiem "TRI-BIO" tīrīšanas līdzekļiem mums pastāstīja Sonata Enterprice Inc. reģionālā tirdzniecības vadītāja Latvijā Aija Līvmane.

Ikvienam ir patīkami, ja māja spīd un laistās, tādēļ ne tik sen tīrīšanas līdzekļi tika izraudzīti pēc principa: jo spēcīgāks, jo labāks. Par laimi, mēs aizvien biežāk uzdodam sev jautājumu, kādu iespaidu šie līdzekļi atstāj uz mums, mūsu veselību, uz apkārtējo vidi un būtiski - vai nekaitē arī pašai tīrāmajai virsmai?

Tas ir svarīgi. Jo ir ļoti daudz gadījumu mūsu praksē, kad klienti, labu gribot, savas jaunās santehnikas, vannas istabas vai virtuves virsmas tīrīšanai iegādājas dārgus un it kā kvalitatīvus tīrīšanas līdzekļus. Diemžēl tīrīšanas līdzekļi bieži vien satur šķīdinātājus, hloru, abrazīvas vai citas spēcīgas toksiskas ķīmiskas vielas, kā rezultātā virsma tiek bojāta. Tas var būt ar aci vēl nesaskatāms, bet mikroskopiskā līmenī radīts virsmas virsējās kārtas bojājums. Turpmāk virsmas vairs netiks pilnā mērā aizsargāta un ar laiku veidosies arī vizuāls defekts. Vai sliktākajā gadījumā tas ir  labi pamanāms virsmas bojājums, kuru visbiežāk vairs nevar labot. Rezultātā, virskārta vairs nevarēs pildīt savu aizsargfunkciju un nodrošināt nevainojamu izskatu.

Šo jautājumu par tīrīšanas līdzekļu efektivitāti un iedarbību uz tīrāmajām virsmām, cilvēku veselību un vidi sev uzdeva arī produktu izstrādātāji ASV –  kompānija Sonata Enterprise Inc. Kā rezultātā tika piedāvāts risinājums: jaunākas paaudzes ekoloģiskie dabīgie un probiotiskie tīrīšanas līdzekļi TRI-BIO. Šie ekoloģiskie tīrīšanas līdzekļi ir tik pat efektīvi kā plaši pazīstamie kodīgas ķīmijas tīrīšanas līdzekļi (moto: EKO- KAS TĪRA), bet ir saudzīgi un droši tīrāmajām virsmām, pat pašām delikātākajām. 

Produktu izgatavošanā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas un jaunākās bioķīmijas tehnoloģijas. Produkti ir koncentrēti un tādēļ ir ļoti ekonomiski lietošanā. Produkti ir izgatavoti no dabīgam augu  un minerālu sastāvdaļām (Dabīgie tīrīšanas līdzekļi) un/vai satur  probiotiķus - labvēlīgus dzīvus mikroorganismus, kas padziļināti tīra mikroskopiskā līmenī (Probiotiskie tīrīšanas līdzekļi), iekļūstot neredzamās plaisiņās un porās . Virsma tiek pasargāta no pārlieku mitruma, neveidojas traipi pēc uzkopšanas, tiek likvidētas jebkāda veida smakas. Pēc tīrīšanas uz virsmas veidojas neredzama probiotiska aizsargkārtiņa, kas turpmāk rūpējas par pašu virsmu un rada labvēlīgu mikrovidi, aizkavējot kaitīgu mikroorganismu vairošanos un turklāt samazinot infekcijas risku.

Visi TRI-BIO tīrīšanas līdzekļi nesatur krāsvielas un smaržvielas, un ir ieteicami bērniem un cilvēkiem ar jūtīgu ādu vai noslieci uz astmu vai alerģijām. Produkti nesatur fosfātus, hloru, abrazīvus  un citas toksiskas vielas, viegli sadalās dabā, īpaši ieteicami mājās ar autonomo kanalizācijas sistēmu. Visiem produktiem ir piešķirts EKO sertifikāts.

Rūpējieties par tīrāmajām virsmām, izvēloties efektīvus, bet saudzīgus tīrīšanas līdzekļus!

Un virsmas Jums kalpos ilgi, priecēs Jūs ar savu izskatu un tiks saudzēta arī Jūsu un Jūsu ģimenes veselība.

 

Iesakām pamēģināt:

 

 Virtuves tīrītājs TRI-BIO PROBIOTIC 0,42l

Paredzēts jebkura veida virtuves virsmām: akmens, koka, nerūsējošā tērauda u.c., plīts virsmām, cepeškrāsnīm, tvaika nosūcējiem, mikroviļņu krāsnīm, grīdām, pannām un tml.

Viegli tīra pat noturīgus un dziļi ieēdušos taukus un eļļas paliekas. 

Profesionāls jaunākās paaudzes tīrīšanas līdzeklis, kas satur probiotiskos mikroorganismus. Tieši šie mikroorganismi, nevis ķīmija vai kādas abrazīvas vielas  ir tie, kas veic  tīrīšanas funkciju.

Lietošana:

  1. Pirms lietošanas sakratiet Virtuves tīrītāju.
  2. Uzpūtiet uz tīrāmās virsmas. Ideāli, ja virsma ir nedaudz mitra, jo ūdens molekula darbojas kā vadītājs.
  3. Nogaidiet 3-5 minūtes. Tas nepieciešams, lai mikroorganismi kļūtu aktīvi un iedarbotos.
  4. Turpiniet tīrīšanu ka ierasts.

 

 

 Līdzeklis universālai grīdu mazgāšanai TRI-BIO PROBIOTIC 0,89l

(Vai arī  specializētais Līdzeklis lamināta grīdu mazgāšanai TRI-BIO PROBIOTIC 0,89l)

Paredzēts visa veida grīdām: linolejam, akmens vai keramiskām flīzēm, laminātam, parketam, koka grīdām utt.

Uzmanību: KONCENTRĀTS. 40 MAZGĀŠANAS REIZĒM. Ļoti ekonomisks

1) Tīra un dezinficē mikroskopiskā līmenī, viegli iekļūstot plaisās un porās, tā nodrošinot daudzkārt dziļāku tīrīšanu

2)  Līdzeklis viegli notīra pat  dziļi ieēdušos netīrumus, likvidē smakas un pasargā grīdu no pārlieku mitruma.

3)  Iznīcinot kaitīgās baktērijas, rada labvēlīgu mikrovidi. Ir pierādīts, ka iedarbība saglabājas līdz pat 3 dienām!

Rezultātā samazinās infekcijas saslimšanas risks. Tādēļ tas ir viens no tiem līdzekļiem ,kuru īpaši iesakām ģimenēm ar maziem bērniem un mājdzīvniekiem. Pat mazulis droši var atrasties uz grīdas un būt saskarē ar to.

Lietošana:

1) Saskalojiet pudeli.

2) Pievienojiet 1 mērtrauciņu (=1vāciņu) uz spaini ūdens (5L). Ūdens nedrīkst būt pārlieku karsts, lai mikroorganismi neietu bojā.

3) Samaisiet un mazgājiet grīdu kā ierasts. Noskalošana NAV nepieciešama.

P.S. Pēc uzkopšanas uz grīdas nepaliek traipi. Ja pēc uzkopšanas uz grīdas tomēr ir palikušas švīkas, nozīmē, ka esat par daudz šo līdzekli pielējuši. Tas ir koncentrēts, to vajag pavisam maz.

 

Līdzeklis universālai tīrīšanai “trīs vienā” TRI-BIO PROBIOTIC 0,42l

Ja nevēlaties pirkt specializētus mazgāšanas līdzekļus, tad izvēlieties tikai šo vienu.

Izmantojams visa veida virsmām:

  • Vannas istabā:  ikviena santehnika - izlietnes, vannas, dušas kabīnes, flīzes, podi, jaucējkrāni, niķelētas, nerūsējošā tērauda un citas detaļas, vannas istabas aksesuāri
  • Virtuvē: jebkura veida virtuves virsmas – akmens, koka, nerūsējošā tērauda  u.c., flīzes, plītis, cepeškrāsnis, tvaika nosūcēji un citas virsmas
  • Visa veidu grīdu mazgāšanai

Uzmanību: Koncentrāts, vienai reizei - tikai  25 ml!

Efektīvi notīra jebkuru virsmu mikroskopiskā līmenī, viegli iekļūstot plaisās un porās, tā nodrošinot daudzkārt dziļāku tīrīšanu. Novērš smakas un pasargā no pārlieku mitruma.  Iznīcinot kaitīgās baktērijas, rada labvēlīgu mikrovidi. Saudzīgs pašai delikātākai virsmai. 

Lietošana:

1)   Pirms lietošanas sakratiet Universālo tīrītāju.

2)   Uzpūtiet uz tīrāmās virsmas. Ideāli, ja virsma ir nedaudz mitra, jo ūdens molekula darbojas kā vadītājs.

3)   Nogaidiet 3-5 minūtes. Tas nepieciešams, lai mikroorganismi kļūtu aktīvi un iedarbotos.

4)   Turpiniet tīrīšanu ka ierasts.

5)   Ja izmantojiet grīdu mazgāšanai, pievienojiet 25ml līdzekļa (nedaudz vairāk kā 1 ēdamkaroti) spainim ar ūdeni (5L).

 

Vairāk informācijas par virsmām saudzīgiem produktiem www.tri-bio.com

Mūsu konsultanti labprāt sniegs Jums bezmaksas konsultācijas par konkrētu virsmu tīrīšanu. E-pasts: info@tri-bio.com. Tel. 22304541. Vai meklējiet mūs Facebook.