VIA preloader

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādu materiālu izvēlēties virtuves darba virsmai ? 

Granīts, Technistone, Silestone un Caesarstone akmeņi ir lieliski materiāli, kurus var lietot virtuvē un citās ēdienu pagatavošanas vietās. Šie materiāli ir traipu, robu, švīku, atklātas uguns un karstuma izturīgi. Tāpat kā citi augstas klases virsmu materiāli, arī granīts, Technistone, Silestone un Caesarstone, regulāri un kārtīgi tīrīts, neradīs nekādas veselības un sanitārās problēmas. Visi šie materiāli ir pietiekami cieti un izturīgi un ir droši izmantojami arī griešanai, nebaidoties tos saskrāpēt. Marmoru gan nebūtu ieteicams lietot virtuvē, jo to ir vieglāk saskrāpēt un sasmērēt. Griežot uz marmora virsmām, rezultāts būs līdzīgs kā izmantojot koka virsmu. 

Vai es drīkstu novietot karstu pannu uz akmens darba virsmas?

Jebkurš akmens ir nedegošs un karstuma izturīgs materiāls. Gan granīts,  gan Technistone, Silestone un Caesarstone ir ideāli virtuvēm, tie netiks sabojāti karstuma vai atklātas liesmas ietekmē. Marmoru nevajadzētu izmantot virtuves virsmām, jo pārmērīgs karstums un agresīvā vide var radīt bojājumus. Jāuzmanās no krasām temperatūras svārstībām, jo to rezultātā var rasties mikro plaisas.

Vai granīts, marmors, Technistone, Silestone un Caesarstone smērēsies?

Dabīgo akmeni no traipiem var pasargāt, ātri notīrot virsmu. Ja netīrumi (tauki, eļļa, kafija, vīns utm.) tiek atstāti uz ilgāku laiku, akmens kļūs tumšāks. Marmors ne tikai smērējas, bet arī ķīmiski reaģē ar skābi saturošām vielām vai produktiem. Kompozītmateriālus kā Technistone, Silestone un Caesarstone ir ļoti grūti sabojāt ar organiskiem traipiem. Pirms virsmu iegādes, mūsu darbinieki Jūs informēs par katru konkrēto materiālu, tā lietošanas un vēlamajiem kopšanas līdzekļiem.

Kā ierobežot virsmu smērēšanos? 

Visas mūsu izgatavotās virsmas tiek apstrādātas ar speciāliem, profesionāliem līdzekļiem, kas nodrošina virsmai aizsargkārtu, lai samazinātu iespēju materiālam uzsūkt traipus. 

Vai akmens virsmu var uztaisīt apsildāmu?

Akmens parasti pieņem telpas temperatūru, bet ir nedaudz vēsāks. Savukārt tiešu saules staru iedarbībā, akmens vairāk uzkarsīs. Lai mākslīgi regulētu akmens virsmas temperatūru, var izmantot dažādas grīdu un virsmu apsildes vai dzesēšanas tehnoloģijas.

Vai akmens virsmas ir iespējams salabot?

Dabīgā akmens un Technistone, Silestone un Caesarstone detaļas ir grūti saplēst. Ja nu tomēr rodas kādi bojājumi, tos var salabot, ar epoksīda bāzētām līmēm, pielīmējot atpakaļ nošķelto detaļu.

Kādi virsmu šķautņu apstrādes veidi ir iespējami?

Mēs piedāvājam vairākus desmitus dažādu virsmu malu profilējuma veidus. Populārākie no tiem ir taisnie, apaļie, pusapaļie, slīpie. Visus pieejamos profilus varat apskatīt sadaļā Profili.

Kas ietekmē dabīgā akmens cenu?

Materiāla cenu nosaka tā pieejamība, oriģinalitāte un kvalitāte. Ja salīdzināsiet to vienu un to pašu akmeni starp vairākiem piegādātājiem, tādēļ der uzmanīties - kvalitatīvam akmenim ir skaidri kristāli, gluda, vienmērīgi pulēta virsma un nav slīpmašīnas atstātas pēdas.

Kādas ir dabīgā akmens virsmas salīdzinot ar citu materiālu virsmām?

Akmens - tas ir ieguldījums, kas kalpos mūžīgi, saglabājot to pašu skaistumu, kāds bija uzstādīšanas sākumā. 

Vai klients var izvēlēties akmens plātni, no kuras tiktu pagatavota virsma?

Mēs iesakām apmeklēt mūsu uzņēmumu, lai  izvēlētos pašu labāko akmens plātni, no kuras mēs pagatavosim jums nepieciešamo virsmu vai detaļu. Akmens veidus, kas nebūs pieejami uz vietas, ir iespējams pasūtīt pēc kataloga vai uz vietas esošiem paraugiem.