VIA preloader

Profilējumi

Izvēlēties sev īsto un vienīgo akmeni nav tik vienkārši, jo tas ir nopietns ieguldījums ilgtermiņā. Nākamais solis pēc akmens izvēles ir atrast sev atbilstošāko virsmas kants profilu gan virtuves vai vannas istabas virsmai, gan palodzēm vai pakāpieniem.

Zemāk ir attēloti mūsu klientu pieprasītākie varianti. Tos var pielāgot Jūsu gaumei, izvēlētajam akmens biezumam un interjera stilam.

Profilu variantu ir daudz – sākot no vienkāršas taisnas akmens malas ar fāzīti līdz pat sarežģītiem, klasiskiem izstrādājumiem. Virsmām nav noteikti jābūt taisnstūra formas, tās var būt apaļas, ovālas vai liektas formas. 

Lai paspilgtinātu Jūsu izvēlēto akmens virsmu klasiskā stila piekritējiem, iesākām variantu nr. 13 ar trīskāršu noapaļotu pakāpīti jeb kā mēs to saucām - par mākonīti vai nr. 11 un nr. 17 – „papēdīti”. Šie trīs profila veidi ir arī mūsu paši populārākie klientu vidū.

Lielisks akmens virsmas paspilgtinājums ir kants profils nr. 16. Akmens virsmā tiek iestrādāts nerūsējošā tērauda vai misiņa stienītis – īsta itāļu klasika!

Sienas paneļiem lieliski izskatās profils nr. 18 apgrieztā veidā – vizuāli tas rada plānāku izskatu Jūsu izvēlētajam materiālam!

 

 

 

Nr. 1

Nr. 2

Nr. 3

Nr. 4

Nr. 5

Nr. 6

Nr. 7

Nr. 8

Nr. 9

Nr. 10

Nr. 11

Nr. 12

Nr. 13

Nr. 14

Nr. 15

Nr. 16

Nr. 17

Nr. 18