VIA preloader

SILESTONE

Silestone ir savienojums, kas sastāv no 94% dabiskā kvarca, kas to padara ļoti izturīgu un elastīgu. Tas ir izcils virtuves darba virsmām, vannas istabām, grīdu un sienu apšuvumiem, izmantojot minimālu savienojumu skaitu. Turklāt, tas pieejams dažādos kvarca krāsas toņos, piedāvājot virkni dekoratīvo iespēju, sākot no vienkāršām virtuves virsmām līdz pat pilnam mēbeļu klāstam. Silestone ir ieguldījums nākotnē. Silestone kalpos mūžīgi.

Polished - tā ir oriģinālā Silestone® pulētā kvarca virsma. Tās izskats un funkcionalitāte ir izturējuši laika pārbaudi. Ar mirdzošo spīdumu un gludo dabiskā akmens pieskārienu Silestone oriģinālā pulētā virsma saglabā savu popularitāti visā pasaulē. Šī dziļā un tīrā virsma parāda Silestone kvarcu ar eleganci un dzidrumu. Pret skrāpējumiem un traipiem izturīgais dabiskais kvarcs tiek piegādāts visā pasaulē, izmantojot ieceltu izplatītāju un sertificētu uzstādītāju tīklu; tas balstīts uz Cosentino un tā 70 gadu pieredzi dabiskā akmens nozarē.Vienkārši pasakiet „nē” beršanai. Silestone klasiskā, pulētā virsma bez porām satur bakteriostatisko produktu aizsardzību ikvienā plāksnē. Silestone var viegli un pilnībā notīrīt tikai ar ziepēm un siltu ūdeni. Nekādu traipu, nekādu baktēriju, nekādas laikietilpīgas kopšanas. Nekad nav bijis tik vienkārši panākt tik labu izskatu!

Suede – Stilīga, teksturēta apdare, kas pieejama plašā Silestone krāsu diapazonā, piešķirot mūsu akmens produktam vismaigāko pieskārienu. Šī dabiskā kvarca darba virsma piedāvā atšķirīgu tekstūru, kas izraisa vēlmi pēc eksotikas.Tā ir nepārspējama skaistuma un praktiskuma kombinācija, priecējot acis ar savu unikālo tekstūru un tai pat laikā esot pirmajai un vienīgajai darba virsmai, kurā iestrādāta bakteriostatiskā produkta aizsardzība.Lūdzu, ņemiet vērā, ka Silestone Suede sērijas produktiem ir luksus klases apdare, kam var būt nepieciešama papildus kopšana un uzmanība.

Volcano ir kvarca virsmas tekstūra no Silestone, kas vienlaicīgi ir gan raupja, gan mīksta. Volcano ir pētniecības un attīstības grupas centienu rezultāts atrast pievilcīgu virsmu virtuvēm un vannas istabām.Volcano tika izstrādāta tiem, kam patīk raupji materiāli, un tā ir izcila izmantošanai sienu paneļiem un darbvirsmām. Šis produkts apstrādāts tā, lai padarītu vienkāršu tā uzturēšanu ikdienā, un tas viegli mazgājams ar ziepēm un ūdeni.

STONIUM

TROPICAL FOREST