VIA preloader

TECHNISTONE

Technistone materiāls ir inženierakmens jeb kompozītmateriāls. Šo akmeni bieži sauc arī par kvarcu. Technistone satur 90% procentus granīta un  kvarca smiltis, daži no tiem arī spoguļu lauskas. Technistone ir kā alternatīva tiem dabīgā akmens cienītājiem, kuri savā virtuvē vēlas redzēt praktiskas, glītas un tai pat laikā ļoti izturīgas darba virsmas.  Atšķirībā no dabīgā akmens, tā virsmā nav poru, dzīslu un šūnu. Dabīgie akmeņi nemēdz būt vienkrāsaini, bet Technistone virsmas ir vienkrāsainas, sniega baltas, brūnas, bēšīgas, pelēkas uc. Lai iegūtu baltu pigmentu, baltās smiltis vēl papildus tiek balinātas. Kā saistviela tiek izmantots kvalitatīvs poliesteru sveķis, ar krāsu pigmentiem tiek panākta daudzkrāsainība. Pēdējā laika jaunums ir klasiskie dabīgā akmens toņi un marmora zīmējums.

Technistone  akmeņi nekonkurē ar granītu, lai arī saglabā visas granītam piemītošās praktiskās īpašības. Izmanto virtuves virsmām, kāpnēm, laukumiem, kamīnu un baseinu apdarēm. Ideāli piemērots telpām ar izteikti intensīvu noslodzi, tādām kā lidostas, tirdzniecības centri, ofisi, bankas un viesnīcas. Viegli veidot mozaīkas un dažādus dekorus kombinējot dažādas krāsas.

Technistone lokšnu izmēri ir 304 x 140 cm. Iespējams iegādāties arī jebkura nosaukuma Technistone akmeni dažādu flīžu izmēros – 30 x 30 cm, 40  x 40 cm, 60 x 60 cm uc.

Biezumi 1,2 cm, 2 un 3 cm. Plānāko no tiem, līdz ar to vieglāko, parasti izmanto virtuves paneļiem, vai grīdām. Tas ir ļoti ērti, jo var kombinēt tāda paša nosaukuma akmeni dažādiem izstrādājumiem. Būtiski ir piebilst, ka dabīgā akmens biezums sākas no 2 cm.

Pateicoties savai nekaitīgajai iedarbībai, saskaroties ar pārtikas produktiem, ir ideāls virtuves un bāru darba virsmām ēdienu pagatavošanai. Virtuvē ir aktuāla akmens karstumizturība. Materiālam ir zems ūdens uzsūkšanas koeficients un tas ir ugunsdrošs.