VIA preloader

Par mums

SIA „VIA” ir Latvijas uzņēmums, kurš veiksmīgi darbojas jau kopš 1991.gada. Pamatdarbība ir ceļu, ielu, laukumu izbūve un asfaltbetona ražošana, kā arī dolomīta škembu, smilšu ieguve no kompānijai piederošiem karjeriem.

Viens no mūsu kompānijas darbības virzieniem ir akmens apstrāde.

Joprojām ar lepnumu varam apgalvot, ka esam Latvijas vadošie akmens apstrādātāji gan kvalitātes, gan sarežģītu izpildījumu ziņā.

Esam finansiāli stabils uzņēmums un mūsu klientiem nav jāuztraucas, ka pasūtījums varētu tikt neizpildīts vai arī izpildīts neatbilstošā kvalitātē.

 

PROFESIONĀLI

Mēs lepojamies ar ļoti pieredzējušiem un zinošiem sava amata meistariem, kuri uzņēmumā strādā no pašiem pirmsākumiem.Strādājam ar vismodernākajām vācu, zviedru un itāļu CNC tehnoloģiskās iekārtām, kas ļauj izpildīt vissarežģītākās prasības un nodrošināt augstu darba izpildes kvalitāti.

RADOŠI

Mūsu darbinieki ikgadu pilnveido savas zināšanas starptautiskās dizaina un mēbeļu izstādēs, seko līdzi inovatīviem risinājumiem un jaunumiem akmens pasaulē un ne tikai! Kā arī palīdzēs Jums ne tikai izvēlēties atbilstošāko materiālus, bet arī konsultēs par iespējamajiem un labākajiem tehniskajiem  risinājumiem.

POZITĪVAS ATSAUKSMES

Ar lepnumu varam teikt, ka esam iekarojuši vērā ņemamu Latvijas akmens tirgus daļu. Par to esam pateicīgi mūsu sadarbības partneriem un klientiem, kas uzticējušies mums. Mūsu akmens izstrādājumu kvalitāte un klientiem sniegtais serviss vienmēr ir bijusi mūsu kompānijas labākā reklāma.

Mēs piedāvājam izvēlēties visdažādākām gaumēm piemērotus visaugstākās kvalitātes kvarcus no pasaulē vadošām kompānijām – Caesarstone no Izrēlas, Silestone no Spānijas un Technistone no Čehijas.

Mūsu noliktavā atradīsiet dažādu krāsu un faktūru granītu, marmoru, travertīnu un oniksu, kas tiek ievests no Itālijas, Spānijas, Portugāles, Āfrikas, Brazīlijas, Indijas, Pakistānas, Norvēģijas, Ķīnas u.c.

Mēs izgatavojam un uzstādām gan privātmājām, gan publiskās telpās:

 • virtuves darba virsmas
 • vannas istabu virsmas
 • bāra letes un galda virsmas
 • akmens izlietnes 
 • palodzes
 • kamīnu apdares
 • kāpņu un laukumu apdares
 • durvju sliekšņus
 • sienas un grīdas apdares
 • māju cokolus un fasāžu elementus
 • interjera un eksterjera priekšmetus
 • siltos masāžas galdus
 • akmens apdare pirtīm, hammam 

 

Mēs priecājamies par mūsu darbiem, ko esam veikuši pēc Latvijas vadošo arhitektu, dizaineru un virtuvju salonu pasūtījumiem, kuri ir uzticējuši mums izpildīt gan sarežģītas un ekskluzīvas, gan pavisam vienkāršas un ekonomiskas apdares. Mēs lepojamies ar mūsu izgatavotām dārgu zīmolu virtuvju un vannasistabu darba virsmām un paneliem. Ar prieku sadarbojamies ar visiem vadošiem kvalitatīvu vietējo mēbeļu ražotājiem.

Strādājam jebkurā Latvijas reģionā. Pēdējos gadus esam sākuši arī eksportēt kvarca un dabīgā akmens virtuves virsmas un virtuves galda virsmas, vannasistabu virsmas, kas tiek uzstādītas Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Anglijā, Francijā, Vācijā un Krievijā.

Izvēloties gan kvarcu ar marmora zīmējumu, gan dabīgu granītu, marmoru, oniksu vai travertīnu, noteikti iesakām apmeklēt mūsu noliktavu, lai apskatītu materiālus lielā loksnē, jo tikai tā Jūs atradīsiet to īsto un vienīgo!  Neizvēlaties no maza paraudziņa, lai nebūtu neparedzēti pārsteigumi, saņemot gatavu izstrādājumu.

Mūsu darbinieki palīdzēs Jums ne tikai izvēlēties atbilstošāko kvarcu vai dabīgo akmeni, bet arī konsultēs par iespējamiem labākiem tehniskiem risinājumiem Jūsu pasūtījumam.

Esiet laipni gaidīti Rīgā, Starta ielā 5, pie Brasas tilta, kur atrodas mūsu klientu salons, ražotne un noliktava!