VIA preloader

Apmācības „CAESARSTONE” rūpnīcā, Izraēlā

Veselu nedēļu ciemojāmies CAESARSTONE rūpnīcā, kas atrodas skaistā pilsētā Caesarea, pašā Vidusjūras krastā. Uzzinājām vērtīgu informāciju gan par materiāla ražošanas procesu, gan par tā lieliskajām kvalitātes īpašībām, kā arī iemācījāmies to pareizi apstrādāt. Vēlreiz pārliecinājamies, ka Caesarstone izmantot tikai augstākās kvalitātes izejmateriālus un katra loksne pirms tā nonāk pie pircējiem neskaitāmas reizes tiek pārbaudīta, lai atbilstu visaugstākajiem standartiem un apmierinātu pat visprasīgāko klientu! Diemžēl ražošanas procesu mēs Jums parādīt nevarēsim, jo Caesarstone to tur noslēpumā un neatļauj uzņemt fotogrāfijas, bet labprāt to Jums izstāstītu pie kafijas tasītes mūsu salonā!

Mums atmiņā visspilgtāk ir palicis Concetto ražošanas process. Īpaši izejmateriālu zāģēšanas brīdis! Concetto - tas ir smalks un rūpīgs roku darbs, īsts dārgakmenis! Pat ražotāja show-room ir attēlota patriotiskās noskaņās ideja par valsts karogu no dažādiem Concetto materiālu gabaliņiem. Šādā pašā tehnoloģijā Izraēlas mākslas studenti ir attēlojuši Leonardo Da Vinči gleznu "Mona Liza", kas jau gadiem rotā Caesarstone ražošanas ēkas fasādi. 

Viesojāmies vairākās akmens apstrādes darbnīcās – gan lielākās, gan mazākās. Iepazināmies ar sava amata “brāļiem”, apmainījāmies ar padomiem un idejām. Lielākoties, apstrādes darbnīcas atrodas ārā, svaigā gaisā – lieliskā klimata dēļ. Svarīgi piebilst, ka valsts atbildīgās iestādes ļoti uzmana katru darbnīcu, lai darbiniekiem tiktu nodrošināti visi nepieciešamie aizsarglīdzekļi un smagais darbs nekaitētu to veselībai. Ja tiek pamanītas kādas nelikumības, akmens apstrāde tiek uz laiku slēgta līdz tā pierādīs savu spēju darboties likuma ietveros, nodrošinot darbiniekiem visu nepieciešamo. 

Apmeklējām arī vairākus virtuvju salonus Telavivā – pilsētā, kas nekad neguļ. Ekspozīcijas virsmas ir galvenokārt tikai no Caesarstone materiāliem! Poggen Pohl virtuvju studijā pat no Concetto kolekcijas materiāliem. 

Brauciena ietvaros manījām, ka ēst gatavošana šajā valstī ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Kā arī vietējie iedzīvotāji ļoti atbalsta savas valsts saražoto produktu un gandrīz katram Izraēlas iedzīvotājam ir Caesarstone virtuves virsma.