VIA preloader

Portfolio

Mūsu portfolio Jūs atradīsiet pavisam nelielu skaitu no mūsu izgatavotiem izstrādājumiem un virsmām no akmens, jo bieži vien skaistākās akmens virsmas un prestižus objektus mums nav iespējas fotografēt privātuma vai dizaina autortiesību dēļ.

Mūsu kompānija ražo plaša spektra izstrādājumus un apdares no marmora, travertīna, oniksa kā arī kvarca, jeb kā daudzi sauc - no mākslīgā akmens, priekš privātmājām un publiskām telpām pēc individuāliem pasūtījumiem. Pasūtījumus izpildam uz pašu vismodernākajām tehnoloģiskām iekārtām.

Piedāvājam visaugstākās kvalitātes, dažādu krāsu un faktūru - pulētus, matētus un ar faktūru kvarcus un dabīgo akmeni. Un tas viss kopā ar mūsu jau vairāk ka 25 gadu pieredzi akmens apstrādē ļauj izpildīt vissarežģītākus pasūtījumus, apmierināt augstākās prasības gan akmens kvalitātes, gan izpildījuma ziņā, un mūsu meistaru akmens apstrādes darbi ir daudz kvalitatīvāki, jo tiek precīzi izgatavoti, ņemot vērā klientu vēlmes, objekta specifiku, sienu un grīdu nelenkus utml.

Mūsu akmens apstrādes salonā un noliktavā Rīgā, Starta ielā 5 Jūs atradīsiet aktuālo sortimentu, ekskluzīvas kā arī nedārgas un ekonomiskas akmens plāksnes. Iegūsiet arī tehniska rakstura konsultāciju par Jums nepieciešamā akmens izstrādājuma izpildījumu un pielietojumu. Gaidīsim Jūs ciemos! 

Recepcijas letes, palodzes un citi izstrādājumi ↓